Wykrywanie podsłuchów

Masz podejrzenia, że ktoś mógł założyć podsłuch?

Skontaktuj się z naszą firmą.

W dzisiejszych czasach mniej lub bardziej skomplikowane urządzenia do inwigilacji dostępne są na wyciągnięcie ręki. Niewielkich rozmiarów nadajnik radiowy potrafi wysyłać sygnał do  odbiornika znajdującego się setki metrów dalej. Umiejętnie zainstalowany (np. w lampie, komputerze, telefonie stacjonarnym) może działać bez przerwy dzięki stałemu zasilaniu. W świecie biznesu urządzenia tego typu są śmiercionośną bronią, umiejętnie wykorzystane staną się źródłem cennych informacji.

Kevin Mitnick, znany na całym świecie Haker, złodziej danych, a obecnie ceniony ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa słusznie zauważył iż większość firm nie zdaje sobie sprawy z potencjalnego zagrożenia jakie niesie ze sobą brak odpowiednich środków bezpieczeństwa. Właściciele firm dopiero w momencie realnego zagrożenia decydują się na podjęcie odpowiednich działań. Część firm traktuje nasze usługi jako konieczność, dopiero po pewnym czasie są w stanie dostrzec korzyści naszych działań. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży mamy dostęp do najnowszych nowinek technicznych,  posiadamy dużą wiedzę w zakresie działania urządzeń do inwigilacji. Służymy pomocą.

Zanim do nas zadzwonisz upewnij się czy:

Miejsce z którego dzwonisz jest wolne od podsłuchów

W przypadku gdy chodzi o telefon stacjonarny/komórkowy w żadnym przypadku nie należy dzwonić z numeru, który podejrzewamy o podsłuch

Jesteś sam (nikt nie słyszy naszej rozmowy)

Jesteś w stanie określić na jakiej podstawie stwierdzasz iż ktoś podłożył ci podsłuch.

Zapraszamy!